Tablet Aşkına!

 

Hayatın benim gibi entelektüel, salon kedileri için ne kadar zor olduğunu bilemezsiniz. Haber alma özgürlüğümüz olsa da çarşaf gibi gazetelerin sayfalarını çevirmek, tuğla gibi dergilerde aradığını bulmanın zorluğu tarif edilemez. Neyse ki Steve Jobs (ki kendisini çok beğenirim) ebedi uykusuna yatmadan evvel kedileri düşünerek Ipad’i üretti.

BALIM

 

Benimkiler gibi sokak yüzü görmemiş, yumuşacık patilere de daktilodan bozma klavyelerden ziyade, patilerimle dost, tam tümleşik dokunmatik ekranlar yakışırdı. Elle Dergisi beni kırmayıp, tablet versiyonunu yayına soktuğundan beri keyfim yerinde… Hepinizin bildiği üzere kediler aleminin trendsetterlarından biri olarak, aplikasyonu önce deneyip, düşüncelerimi okuyucularımla paylaşıyorum. En büyük müjde, Elle artık 7/24 sizinle… Tabii bendeniz de…

 

Daha size bile duyuramadan bizim kızların saldırısına uğrayan zavallı tabletimi ellerinden kurtarayım diye ofiste en kuytu köşe yerlere saklansam da işe yaramadı. Yok efendim, Kıvanç Tatlıtuğ ne kadar yakışıklıymış, çekimler ne kadar muhteşem olmuş, tablet versiyonu çok keyifliymiş derken elden ele dolaştı. Neyse ki artık kendi tabletlerine indirdiler de yumuşacık yatağımda yayıla yayıla okuyabiliyorum. Yatmadan önce yapılacak şeyler arasına, Elle tablette Balım yazıları okumayı da eklemeyi unutmayın.

 

Balım

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s