Yaz Günü Bu Çocuklarla Nasıl Baş Edeceğiz Diyenlere…

Yaz günleri çocukların enerjisi sanki ikiye katlıyor. Hele ki tatiliniz bittiyse, şehre döndüyseniz, bu çocukları nasıl oyalamalı diye düşünüyorsanız işte çözümünüz! Malumunuz büyük şehirlerde eğer güvenli bir sitede oturmuyorsanız çocukları dışarı salmak, içinize kurt düşürüp ardından balkonlara çıkıp bakınmayı, yer yer klasik bir Türk annesi gibi bağırmayı beraberinde getiriyor.

Hafta sonları biz keyifle kahvaltımızı yapalım, Boğaz’ı seyre dalalım; çocuğumuz da yeni şeyler öğrensin, ilgilerini genişletsin diyorsanız Borusan Contemporary’nin yaz okuluna buyurun.

Borusan Contemporary Yaz Okulu Programı, temel sanat eğitimi ve güncel uygulamalar üzerine kurulmuş sanatsal bir macera sunan dinamik ve eğlenceli bir sanat eğitim programı. Temel boyama teknikleri, renk teorisi, resimsel kompozisyon, şekil- zemin ilişkisini temel alan farklı projeler üzerinden, çocukların görsel algı ve eleştirel düşünme becerilerinin geliştiriliyor.

Perili Köşk’te sergilenen çağdaş sanat eserlerinden alınan ilhamla, çizim, tasarım, boyama, baskı, enstalasyon, kinetik heykel ve birbirinden ilginç malzemelerin denendiği üç boyutlu çalışmalarla çocuklar, güncel sanatın temel kavramları ile tanışıyorlar.

Kim bilir belki küçüğünüzün içinde sanat dolu bir dahi vardır…

pro dell’arte

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s