Alternatif Hediye Alma Rehberi vol.20

Her gün giyip çıkardığımız, kiminin eskidikçe güzelleştiğine inandığı kiminin de eskidikçe yenilerini almak istediği bir şey T-Shirt. Bir de yaşı yok T-Shirt’lerin. İstiklal Caddesi’nde yürürken aynı T-Shirt’ü 60’lı yaşlarda biri ile 18 yaşında birinin giydiğini görebiliriz pekâlâ.

Merak edip araştırınca basit gibi gözüken T-Shirt meselesinin aslında çok detaylı olduğunu görüyorsunuz.  Hızlı tüketimi bir yana bırakıp özel tasarım t-shirt’lere bakarsanız t-shirt yaratım sürecinin bir fikirle başladığını ve fikir geliştikçe t-shirt’lerin şekillendiğini keşfedeceksiniz.

Bu konuda bir önemli nokta da T-Shirt’ün hammaddesi. Son dönem trendleri ekolojik, çevre dosu t-shirt’ler ama %100 pamuklu ibaresini görmek de her zaman güven veriyor.

Bu iki önemli öğe başarıyla yerine getirilirse işiniz pazarlamaya kalıyor. Burada nasıl farklılaştığınız ise size değer katıyor.

Tüm bunları bize neden anlattın diye sorarsanız, bu haftali Alternatif Hediye Rehberinin önerisi ile baş başa kalacaksınız. KAFT Design hem tasarımı, hem kumaş kalitesi hem de sade ve etkili pazarlama stratejisi ile bizim onayımızı aldı. Alternatif düşünce yapısına sahip olduğunuz arkadaşlarınıza hediye arıyorsanız, Yaz Kurtul Yap Kurtul “T-Shirt Deyip Geçmeyin!” diyor ve şiddetle KAFT’ı öneriyor. Web sitesi ve Facebook sayfasını da sizlerle buluşturarak üzerine düşüni yapıyor. Ne de olsa “Bizimkisi hizmet yarışı!”

newbie

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s