Alternatif Hediye Alma Rehberi vol.9

Hediye seçmek kolay gözüksede iyi hediye seçimi, bir o kadar ince düşünülmesi gereken başlı başına bir konu hatta yetenektir. Seçtiğiniz hediyelerle  aslında kendi dünyanızdan,  hediye verdiğiniz  kişiyi  nasıl gördüğünüzün ipuclarını veriyor olursunuz. Kendinizi iyi ifade edebilmektir bir başka yönden. Hediyeleri kişiselleştirip  kendi yorumunuzu katarsanız özel günlerde sevdiğiniz kişilere onlara verdiğiniz değeri daha iyi anlatabilirsiniz. Mesela ben hediye seçerken genelde ilk olarak karşımdakini  nasıl heycanlandırabileceğimi düşünür karakterini yorumlar ardından hediye seçenekleri yaratır  ve nokta atışı yaparım.

İyi tanıdığınız birine hediye seçmek,  bu şekilde ilerlerseniz,  kolaydır. Aranızda yaşanmış birkaç  detaydan yola çıkarak, eğlenceli birçok seçenek yaratabilirsiniz. Ancak ne kadar çok tanıyor olsanızda bir süre sonra tıkanabilirsiniz. Bir de az tanıdığınız biriyse o zaman işte tek çareniz iyi bir alışveriş rehberine sahip olmaktır. Bu alışveriş rehberi eğlenceli ve yaratıcı ise işte o zaman nokta atışı yapmışsınızdır demektir. Bunun için size hazine değerinde bir site öneriyorum;  www.buldumbuldum.com . İnternetten sipariş verebildiğiniz gibi İstanbul’da Cevahir, Capitol, Capacity, Astoria, Torium Alışveriş Merkezlerinden sonra Nişantaşı City’s Alışveriş Merkezinden de standlarına ulaşabiliyorsunuz. Hediye vereceğiniz kişiyi çok az tanıyor olmanız bile yeterli, burdan seçtiğiniz her hediye, hem sizi hem sevdiklerinizi mutlu edecektir.

Unutmayın hediye seçiminde başarılı olmanın yolu,  arkadaşınızın hediyenizi gördüğü  anda  verdiği ilk  tepkiden geçer. Eğer onu yeterince heycanlandırabilmişseniz, başarmışsınız demektir. 🙂

diet girl

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s